Atribuită Cumpărare directă

Platforma aspirare piscine Gold Platforma aspirare piscine Gold cu perii laterale Conceputa sa ajunga in toate colturile piscinei, realizata dintr-un material rezistent

Număr anunț
DA26014419
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,92 RON
Valoare atribuită
552,92 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552,92 RON

din 552,92 RON estimat