Atribuită Cumpărare directă

AGRAFE METAL BLOCN.ADEZ MIC BLOCN.ADEZ.MARE PLIC C6 PLIC BURDUF SUPORT PT INSTR ADEZIV STICK BANDA ADEZ. ASCUTITOARE RADIERA CAPSATOR MP CAPSE 24/6, PERFORATOR COLI BURETIERA CREION CORECTOR TEXTMARKER MARKER PERMANENT CREION MECANIC 0.7 PIX ROSU PIX UNICA FOLOSINTA DOSAR PP FILE ALONJE INDOSARIERE DOSAR CU SINA A4 DOSAR INCOP A4 BIBL.PP MARE 10 BIBL. MIC A4 5

Număr anunț
DA26009538
Autoritate contractantă
COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
790,57 RON
Valoare atribuită
790,57 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

790,57 RON

din 790,57 RON estimat