Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Cristian a achizitionat in anii precedenti de la dumneavoastra un numar de 12 statii de autobuz, pentru acestea dorim o intretinere completa in decursul anului 2020 si o curatire de mentenanta ulterior spre sfarsitul anului. Totodata dorim si realizarea a 91ML de marcaje cu vopsea cauciucata tot pentru zona statilor. Va rugam sa ne trimiteti oferta de pret detaliata pentru fiecare serviciu in parte in vederea analizei
- Număr anunț
- DA25974115
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- ELEMO IMPLEX (CUI 11808673)
- Cod CPV
- 44811000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.469,52 RON
- Valoare atribuită
- 70.469,52 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.