Atribuită Cumpărare directă

Cosuri industriale pentru colectare selectiva, capacitate 50L, prevazute cu capace rabatabile, culoare verde, galben si albastru

Număr anunț
DA25979353
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti (CUI 7845886)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
45262610-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,60 RON
Valoare atribuită
231,60 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,60 RON

din 231,60 RON estimat