Atribuită Cumpărare directă

Banci stradale pentru cartierul Blocuri

Număr anunț
DA25992706
Autoritate contractantă
ORASUL BREAZA (CUI 2845486)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat