Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 11268-1:2016 Calitatea solului. Efectul poluanţilor asupra viermilor de pământ. Partea 1: Determinarea toxicităţii acute asupra Eisenia fetida/Eisenia andrei Limba engleza 1 bucata 101.88 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 august 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Prezenta achizitie tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25991261
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,88 RON
- Valoare atribuită
- 101,88 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.