Atribuită Cumpărare directă

PACHET FINISAJE 1 00180279 SET 55 ZUGRAVIT 0180-550000 BUC 1.000 34.24 40.75 34.24 40.75 2 00372703 PACH LAVABILA ALB INT 15L+UNIGRUND 4L BUC 1.000 82.86 98.60 82.86 98.60 3 00421598 GRATAR TRAF HARDY 32X27CM 0145-323227K BUC 1.000 2.51 2.99 2.51 2.99

Număr anunț
DA25992873
Autoritate contractantă
GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,61 RON
Valoare atribuită
119,61 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,61 RON

din 119,61 RON estimat