Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere periodica si reparatii tractor forestier Steyr prin atelier de service mobil; Flansa, inlocuire flansa; filtru, inlocuire filtru; ulei motor; schimbat ulei motor; constare crestere ulei motor; schimbator caldura; filtru AC; Freon; manopera montaj schimbator caldura AC,filtru AC, freon; deplasare inclusa in pretul manoperei.
- Număr anunț
- DA25998653
- Autoritate contractantă
- Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
- Furnizor / câștigător
- GREEN TRACTORS CONSULTING SRL (CUI 35257776)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.555,49 RON
- Valoare atribuită
- 5.555,49 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.