Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: Controler stand-alone cu cititor de proximitate incorporat si tastatura, pentru exterior, cartele: EM 125KHz (EM4100 sau compatibil), Yala electromagnetica aplicata cu MOTOR, Amortizor hidraulic cu brat (ARGINTIU), Amortizor hidraulic cu brat pentru: usi cu greutatea de 60-120 kg, buton exit, cutie metalica cu sursa back-up si acumulato
- Număr anunț
- DA26001600
- Autoritate contractantă
- LICEUL MIHAIL SADOVEANU (CUI 2614333)
- Furnizor / câștigător
- COCKTAIL SECURITY AGENCY (CUI 28629982)
- Cod CPV
- 42961100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.040 RON
- Valoare atribuită
- 14.040 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.