Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE RCA 6 LUNI- 3701.45 RON COMUNA BREAZA_SV05CCC

Număr anunț
DA25999820
Autoritate contractantă
COMUNA BREAZA (CUI 4326736)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.701,45 RON
Valoare atribuită
3.701,45 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.701,45 RON

din 3.701,45 RON estimat