Atribuită Cumpărare directă

CABLU MYYM 3X2.5 MMP 50M CABLU MYYM 3X1.5 MMP 50M

Număr anunț
DA26005947
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
31321200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890,76 RON
Valoare atribuită
890,76 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,76 RON

din 890,76 RON estimat