Atribuită Cumpărare directă

Elaborare devize de lucrari (antemmasuratori, liste de cantitati, extrase de resurse) pentru Reparatii strazi si poduri afectate de inundatii, in baza Hotararii de guvern nr. 531 / 2020

Număr anunț
DA25997089
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
MARI VIC PROIECT SRL (CUI 27263874)
Cod CPV
71322100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat