Atribuită Cumpărare directă

Aer conditionat VORTEX VAI1220FA, 12000 BTU, A++/A+, kit instalare inclus, alb

Număr anunț
DA26007683
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.041,60 RON
Valoare atribuită
5.041,60 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.041,60 RON

din 5.041,60 RON estimat