Atribuită
Cumpărare directă
Executie lurari manopera demontat-montat podete conform deviz oferta, cu conducte diametru de la 400 la 1000mm, aliniat la santurile pluviale si executie sapaturi santuri pluviale adiacente in forma trapezoidala de la 0,3 la 1m, adancime de 0,5 m la 1 m, incarcat pamantul rezultat in mijloc de transport si transportat pe distanta +10km
- Număr anunț
- DA26008677
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- URSU CATALIN (CUI 30513067)
- Cod CPV
- 45221220-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.400 RON
- Valoare atribuită
- 30.400 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.