Atribuită
Cumpărare directă
categorie autoturism,marca Dacia Logan, nr.identificare UU14SDKH457340508, masa max.1590 kg, cilindree 1461 cmc, putere 66 kw, locuri 5, combustibil benzina, nr inmatriculare BC08 SVJ, an fabricatie 2017, prima asigurare 1681 ron, varianta A, fransiza 0, plata integrala , calculatie Flexicasco 4178165583. 2. Cui: 24703687, Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala autoturism,marca Dacia Logan, nr.identificare UU1LSDAFH38142940, masa max.1540 kg, cilindree 1598 cmc, putere 64 kw, locuri 5, combustibil benzina
- Număr anunț
- DA26020261
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA BACAU (CUI 24703687)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.968 RON
- Valoare atribuită
- 2.968 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.