Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatare/igienizare si alimentare cu freon sistem climatizare primaria Galda de Jos compus din 17 aparate tip split de perete cu refulare si unitatea externa.

Număr anunț
DA25982248
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
AMELIS INSTAL SRL (CUI 27086934)
Cod CPV
42512000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.941 RON
Valoare atribuită
7.941 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.941 RON

din 7.941 RON estimat