Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare accesorii pentru dotarea buldoexcavatorului marca JCB din cadrul compartimentului agricol, juridic administrativ și pază al Comunei Pârteștii de Jos, aferente proiectului "ACHIZIȚIONARE ACCESORII PENTRU DOTAREA BULDOEXCAVATORULUI MARCA JCB - PROPRIETATEA COMUNEI PÂRTEȘTII DE JOS, JUDEȚUL SUCEAVA”, finantat prin Grupul de Acțiune Locală CETATEA BUCOVINEI ” Masura 4/6B - Investitii pentru dezvoltarea teriroriului LEADER al „ GAL CETATEA BUCOVINEI ”, in cadrul Programului Național de Dezvoltare Rurală pentru perioada 2014-2020, conform contract de finantare nr. C 1920074X209313507367 / 16.06.2020, astfel: Tocător de vegetație - 1 BUC.; Perie colectoare - 1 BUC.
- Număr anunț
- DA26009412
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI PARTESTII DE JOS (CUI 4441182)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43640000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.135,60 RON
- Valoare atribuită
- 63.135,60 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.