Atribuită Cumpărare directă

Balanta de precizie Kern EMB 500-1BE, 500 g

Număr anunț
DA26010311
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA (CUI 4304711)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42923110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,22 RON
Valoare atribuită
507,22 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,22 RON

din 507,22 RON estimat