Atribuită
Cumpărare directă
Switch TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452), JetStream 48-Port Gigabit L2Managed Switch with 4 SFP Slots, Rackmount Kit, GUI and CLI management ,Port/ MAC/Protocol-based/Private VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3Snooping, 802.1p CoS/DSCP priority, Rate Limiting, 802.1x and RadiusAuthentication, IEEE 802.3ad, Port Mirroring, SSL, SSH, CLI, SNMP, RMON
- Număr anunț
- DA25976693
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.