Atribuită Cumpărare directă

Tiparire cartea lui Cuvineanu Petre intitulata "CAILE FERATE FORESTIERE CARE AU FUNCTIONAT IN JUDETUL ARAD" avand format A4, 96 de pagini, coperta color, interior alb negru.

Număr anunț
DA26007916
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "A.D. Xenopol" Arad (CUI 3678300)
Furnizor / câștigător
EXCELSIS DRUCK S.R.L. (CUI 39327491)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.431 RON
Valoare atribuită
4.431 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.431 RON

din 4.431 RON estimat