Atribuită Cumpărare directă

SURUB LEMN VBU-PRO 4X60 07105d4006000 MANUSI PIELE VITEL DOS TEXTIL MAR8 878 BIDINELE PROF. 170X70MM LT09647 TRAFALET VELUR 250X55 H 02-0511 GRATAR ZUGRAVIT PVC 255x285 MM GR-265 DISPERSIE BITUMINOASA DISPROBIT 20KG

Număr anunț
DA25996993
Autoritate contractantă
Piete Resita SRL (CUI 18588753)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,53 RON
Valoare atribuită
220,53 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,53 RON

din 220,53 RON estimat