Atribuită
Cumpărare directă
ANTIBIOGRAMA – Levofloxacin (Levofloxacina), LEV-5, cod C57SD1202,ANTIBIOGRAMA – Cefepime, FEP-30, cod C57SD1048,ANTIBIOGRAMA – Nitrofurantoin, F-100, cod C57SD1248,ANTIBIOGRAMA – Gentamicin/Gentamicina, CN-10, cod C57SD1178,ANTIBIOGRAMA – Cefixime, CFM-5, cod C57SD1050,ANTIBIOGRAMA – Cefaclor, CEC-30, cod C57SD1040,ANTIBIOGRAMA – Tobramycin/Tobramicina, TOB-10, cod C57SD1351,ANTIBIOGRAMA – Oxacilina, OX-1, cod C57SD1270,ANTIBIOGRAMA – Novobiocina, NV-5, cod C57SD1258,ANTIBIOGRAMA – Clarithromycin /Claritromicina, CLR-15, cod C57SD1112 - EXP.2020.10,
- Număr anunț
- DA25980858
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,78 RON
- Valoare atribuită
- 249,78 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.