Atribuită
Cumpărare directă
SUPORT ROTUND ARGINTIU/NEGRU 1 Dosar plastic TAFF 100 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM TAFF 5 DOSAR SINA CARTON 100 Pix cu GEL 0.7 PILOT diverse culori 12 Pix cu gel B2P retractabil diverse culori 4 Folie protectie 50 microni 200 Post IT GLOBOX 4 culori 4 Registru de casa autocopiativ 2 Reg. de evid. a ord. de plata-incasare cartonat 1 Nota de receptie si constatare de dif. fara TVA 6 BON CONSUM AUTOCOP 6 PIX DACO GELATU 10 Ordin de deplasare (delegatie) 1 Plic burduf 30 Plic C5 silicon 300 Plic silicon C6 200 Creion corector MILAN 6 Pix cu gel Supergel 0.7 diverse culori 10 Pix roller V7 HI-TECPOINT reinarcabila 3 Lipici 36g fara solvent Herlitz 2 Sfoara alba bumbac 4
- Număr anunț
- DA26010180
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30237280-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744,57 RON
- Valoare atribuită
- 744,57 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.