Atribuită
Cumpărare directă
1 Saci menajeri 35L 50buc/rola negri buc 20.00 2 Saci menajeri 60L 16buc/rola galbeni buc 10.00 3 Sol.parbriz 5L iarna buc 1.00 4 Burete vase canelat x3 buc 20.00 5 Pastile lavanda Aroxol antimolii 20ps buc 3.00 6 Sprai antimolii Aroxol buc 3.00 7 Perie rasucita pt paianjeni buc 3.00 8 Perie sferica pt paianjeni buc 3.00 9 Cif crema 500ml buc 40.00 10 Laveta microfibra multisuprafete buc 40.00 11 Galeata PVC 15L cu storcator buc 5.00 12 Galeata PVC 10L buc 5.00 13 Detratant ob sanitare 1L buc 24.00 14 Detratant Peak WC marin/pin 750ml dezinfectant buc 24.00 15 Domestos 5L buc 4.00 16 Vanish pete 1L buc 3.00 17 Vanish covoare 500ml buc 3.00 18 Sanytol pudra curatat pete buc 3.00 19 Sapun floral igienizant 5L buc 2.00 20 Sapun Royal 500ml pmp buc 15.00 21 Laveta microfibra pt sticla/geam buc 7.00 22 Faras cu coada buc 10.00 23 Matura sorg Extra cu coada si bucsa buc 10.00 24 Matura PVC Luluta cu cd cromata buc 10.00 25 Persil 2L buc 6.00 26 Persil 1L buc 5.00 27 Detergent Savex 2kg buc 20.00 28 Detergent pardoseli SanoFloor 2L buc 20.00 29 Fairy 800ml buc 12.00 30 Clor Rivex 2L buc 30.00 31 Ajax geam 500ml pistol buc 15.00 32 Sol.geam rezerva litri 24.00 33 Rezerva mop rotativ buc 10.00
- Număr anunț
- DA25991730
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 1 TIBERIU CRUDU TUDORA (CUI 14253941)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.149,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.149,93 RON
- Data publicării
- 18.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.