Atribuită
Cumpărare directă
ALT = 240 TESTE; GGT = 250 TESTE; ALKP = 240 TESTE; TP = 250 TESTE; TBIL = 240 TESTE; CHOL = 240 TESTE; URIC = 300 TESTE; MG = 240 TESTE; FE = 240 TESTE; TRIG = 240 TESTE; UREA = 240 TESTE; CA = 120 TESTE; CREA = 240 TESTE; GLU = 240 TESTE; AST = 240 TESTE - pret: 2,80 lei/test. HDL = 240 TESTE - pret: 6,00 lei/test.
- Număr anunț
- DA25997351
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4347615)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.408 RON
- Valoare atribuită
- 11.408 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.