Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de emitere vouchere de vacanta pe suport electronic, reglementate de OUG 8/2009 privind acordarea voucherelor de vacanta si prin HG 215/2009 privind normele de aplicare a OUG 8/2009, cu modificarile si completarile ulterioare. Vouchere nominale in valoare de 50 lei cu termen de valabilitate de 1 an de la data emiterii, cu posibilitatea prelungirii in conformitate cu legislatia in vigoare.
- Număr anunț
- DA26014771
- Autoritate contractantă
- Centrul Teritorial Veterinar Sector 2 (CUI 13590744)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79824000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.