Atribuită
Cumpărare directă
Lapte consum pasteurizat,grasime de 3,5% ambalat in punga,termen de valabilitate 8 zile,Lapte batut grasime 1.8%,ambalat la pet de 900g,termen de valabilitate 20 zile,Sana 3,6%grasime ambalat in pahar de 175g , termen de valabilitate 21 zile,Smantana 25%grasime ambalata la galeata de 900gr ,termen de valabilitate 25 zile,Unt 200g , ambalat la pachet grasime 65% termen de valabilitate 30 zile
- Număr anunț
- DA25990990
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
- Furnizor / câștigător
- ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
- Cod CPV
- 15511000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,80 RON
- Valoare atribuită
- 168,80 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.