Atribuită
Cumpărare directă
10x Cooler ARCTIC-COOLING CPC Intel Arctic Alpine 12 LP 5x Rack Raidsonic Icy Box IB-172SK-B black 20x Cooler CPU Deepcool CK-11509 20x Pasta termoconductoare ARCTIC MX-4 4 grame 2x DELOCK USB 3.0 -> SATA/ IDE 40/44PIN + Backup [61486] 20x Gembird CABLU alimentare GEMBIRD, adaptor Molex la 2 x S-ATA, 15cm, "CC-SATA-PSY" [CC-SATA-PSY]
- Număr anunț
- DA26018877
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI 26490194)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 31681400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.029,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.029,86 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.