Atribuită
Cumpărare directă
1 CAPSE METALICE 24/6,1000 BUC/CUTIE CUTIA 200 2 AGRAFE BIROU*28 MM,DIN METAL NICHELAT INOXIDABIL CUTIA 200 3 FOLII PROTECTIE TRANSPARENTE CU DESCHIDERE SUS,A4*100 BUC/SET SET 35 4 NOTES ADEZIV 76*76 MM,100 BUC/SET SET 100 5 MAPĂ TEXTIL CU FERMOAR BUC 50 6 MAPĂ CARTON COLOR CU ELASTIC BUC 100 7 OKERMAN-MARKER PERMANENT,VARF ROTUND,CORP DIN PLASTIC CU SECTIUNE TRIUNGHIULARA,NEGRU/ALBASTRU/ROSU BUC 80 8 AIHAO-PIX CU MECANISM*567,ALBASTRU*0.7 MM BUC 600 9 PLASTILINĂ*12 CULORI,130 G/SET SET 10 10 RIGLĂ TRANSPARENTĂ*30 CM BUC 70 11 OKERMAN-EVIDENȚIATOR FLUORESCENT,VARF TESIT,CULORI INTENSE,CALITATE PREMIUM BUC 90 12 DECAPSATOR METALIC CU MECANISM DE DECAPSARE TIP GHEARA BUC 35 13 AIHAO-PIX CU MECANISM*567,ROSU*0.7 MM BUC 50
- Număr anunț
- DA25990957
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932,60 RON
- Valoare atribuită
- 932,60 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.