Atribuită Cumpărare directă

Azot lichid in vase Dewar suplimentare 22 mc 06/07/2020 cu urmatoarele date de incarcare : 22mc 07/08/2020, 22 mc 14/08/2020, 22 mc 21/08/2020, 22 mc 28/08/2020

Număr anunț
DA26006672
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IASI (CUI 4540852)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.452 RON
Valoare atribuită
1.452 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.452 RON

din 1.452 RON estimat