Atribuită
Cumpărare directă
Mască chirurgicală 3 straturi ,3 pliuri Mască chirurgicală de unică folosinţă 3 straturi 3 pliuri, cu lamelă metalică Certificate ca dispozitive medicale de catre ANMDM Standard aplicat: SR EN 14683 + AC:2019 corespunde prevederilor aplicabile ale Directivei 93/42 CEE modificata prin Directiva 2007/47-CE Masca de particule FFP3, cu supapa 3M Aura™ 9332+, pliabila Detaliile produsului: Cu ajutorul tehnologiei inovative 3M de filtrare, puteti respira prin masca de protectie cu mai putin efort. Design-ul ingenios cu 3 segmente, adecvat pentru miscarile fetei in timpul vorbirii, ofera utilizatorului un confort sporit. Sistemul de fixare pe nas ofera o compatibilitate crescuta cu ochelarii de protectie si reduce aburirea acestora. Un segment inovativ pentru barbie ofera usurinta in fixare si reglare a mastii de protectie pe fata. Disponibil cu supapa de respiratie 3M™ Cool Flow™ pentru inlaturarea eficienta a caldurii si condensului, oferind o purtare mult mai confortabila. Disponibila in ambalaj igienic pentru a proteja impotriva contaminarii mastii de protectie respiratorie inainte de utilizare, ce permite si o depozitare practica la locul de munca. Mastile de protectie respiratorie din gama 3M™ Aura™ 9332+ ofera confort si stil fara a face compromisuri in ceea ce priveste performanta. Ofera protectie in conditii de praf si ceata, ce se regasesc in cadrul unei varietati de aplicatii industriale si alte situatii de lucru ce necesita protectie de tip FFP3. Gama de protectie respi
- Număr anunț
- DA26023832
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.545 RON
- Valoare atribuită
- 9.545 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.