Atribuită
Cumpărare directă
Folie protectie-2 set,agenda A5-1 buc,hartie xerox A4 Absolut-15 topuri,condica prezenta A4/2-1 buc,rola prosop 160m -6,pix gel-30 buc,marker-2 buc,registru de casa autocop-1 buc,etichete-4 buc,deodorant camera-2 buc,deodorant camera-2 buc,folie protectie groasa-1 set,registru cartonat-2 buc.
- Număr anunț
- DA26007617
- Autoritate contractantă
- COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,02 RON
- Valoare atribuită
- 524,02 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.