Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile se vor executa la Scoala Puscasi si vor avea ca rezultat realizarea platformei unde vor fi amenajate baii. Se vor executa lucrari de sapat canal, cofrat, armat si turnat beton de la nivel 0la nivel 1, m inaltime. Manopera realizarii lucrarilor va fi de aproximativ 30.000 lei iar materiale necesare vor fi de aproximativ 15.000 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA26022518
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUSCASI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PUSCASI) (CUI 16404196)
- Furnizor / câștigător
- TURALIO S.R.L. (CUI 40277257)
- Cod CPV
- 45211310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.