Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET TRECERE FONTA 1/2 REDUCTIE BZ 3/4-1/2 BEC LED A60 E27 9W SKU-7262 FURTUN BRONTO HELIJARDIM 1/2" TEU BRONZ 3/4 ROBINET DUBLU SERVICI/CURTE 3/4-3/4 HGT 670032 CUPLA RAPIDA CU STOP 3/4" PROLINE 99206 ADAPTOR PT ROBINET 3/4-1 89251 SPRAY TEMAD ARGINTIU METALIZAT 400ML 380058 SPRAY PRISMA TECH RADIATOR ALB R9010 91152 BEC SFERIXC 60W E14 5948668006918 LAVABILA SET ZUGRAV PROFESIONAL 25CM 20245 BANDA HARTIE 50MMX50M 45249 SURUB CAP HEXAGONAL 8X14MM SURUB CAP HEXAGONAL 6X25MM SURUB CAP HEXAGONAL 8X20MM SPRAY PRISMA TECH RADIATOR ALB R9010 91152 BUTUC KALE 26+10+35-71MM BEC NORMAL E27 25-100W
- Număr anunț
- DA25995923
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,94 RON
- Valoare atribuită
- 502,94 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.