Atribuită
Cumpărare directă
Amestec legume mexican congelate; Biscuiti dietetici 220g (5x44 g) Kinder bueno 43 g Orez Deroni, calitatea I ambalat la 1 kg; Prajitura invite 50 g Prajitura magura 35 g Telemea de vaca, produs natural din lapte de vaca; Unt masa 200 g, de calitate, in termen de valabilitate;
- Număr anunț
- DA26019195
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
- Cod CPV
- 15331170-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.064,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.064,20 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.