Atribuită
Cumpărare directă
Indicatorul este confectionat din tabla de otel zincata de 1mm, vopsit electrostatic si acoperit cu folie reflectorizanta clasa I EG Prismatic (EGP) cu coeficient de retroreflexie de 70 cd/lx/mp. Indicatorul rutier se întâlne?te în zonele cu ?coli, gradini?e, treceri pentru pietoni, sectoare de drum îngustat, etc. Conducatorul auto este obligat sa reduca viteza pâna la 30 km/h în localita?i ?i 50 km/h în afara acestora. Acest indicator rutier are dimensiunea de 700 mm.
- Număr anunț
- DA26007696
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,60 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.