Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunturi de interes public in ziarul Accent Media. Publicarea unui material de mediatizare cu referire la sedinta Consiliului local al orasului Simeria din data de 29 iulie 2020, conform material transmis, aparitia din data de 24.07.2020

Număr anunț
DA26023177
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
ACCENT MEDIA SRL (CUI 17743905)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat