Atribuită
Cumpărare directă
144L4-Banda adeziva pentru relevarea urmelor papilare (10.2cm x 9.1m). Dupa cum sugereaza si numele acesteia, banda adeziva pentru relevarea urmelor papilare este conceputa pentru a ridica amprentele degetelor sau amprentele de tip cluster(multiple). Banda este disponibila transparenta sau mata si este infasurata sub presiune si tratata termic pentru a fi eliminate imperfectiunile si adezivul neuniform. Este ambalata individual intr-o punga de plastic sigilata pentru protectia impotriva prafului. Importator: SC ROTMAN INDUSTRIES SRL Producator : SIRCHIE USA
- Număr anunț
- DA25998093
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
- Cod CPV
- 44424200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 661,08 RON
- Valoare atribuită
- 661,08 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.