Atribuită
Cumpărare directă
Registru matricol pentru clasele I-IX - coperta caserata-mucava 3 buc 17-2-4 Registru matricol pentru licee, scoli de arte si meserii, anul de completare - coperta caserata-mucava 6 buc 17-2-6 Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV) - 44 elevi - coperta caserata-mucava 5 buc 17-2-7 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII) - 39 elevi - coperta caserat-mucava 8 b uc 17-2-8 Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII) - 39 elevi - coperta caserata-mucava 16 buc 17-2-1/a Catalog pentru clasa pregatitoare - coperta carton duplex 2 buc 17-2-11/b Carnet de elev pentru licee 100 buc 17-2-15 Catalog cuprinzand rezultatele la examenul de corigenta - set 10 file 1 set 17-2-15/a Catalog cuprinzand rezultatele la examenul de diferenta - set 10 file 1 set 17-2-15/b Borderou de corectare/examinare si notare la examenele de corigenta/dif. - set 10 file 1 set 17-2-17 Adresa de instiintare a parintilor privind absentele nemotivate ale elevilor - carnet 100 file 1 crn 17-6-26 Registru unic de evidenta a formularelor actelor de studii, primite sau predate de unitatea de invatamant si a actelor eliberate absolventilor (pentru licee, grupurile scolare, scoli de arte si meserii)-coperta caserata-mucava - 100 file 6 buc 17-6-26/b Registru unic de evidenta a formularelor actelor de studii,primite sau predate de unitatea de invatamant si a actelor eliberate absolventilor (pentru invatamant primar, gimnazial, scoli postliceale si de maistrii)-coperta caserata-mucava
- Număr anunț
- DA26008939
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 (CUI 3966320)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.613,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.613,03 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.