Atribuită
Cumpărare directă
servicii de asigurare auto CASCO, valabilitate din 28.07.2020-27.07.2021, S.A. 15.484 Lei, prima de asigurare 875.50 lei, pentru 1 autovehicul.Perioada de valabilitate:12 luni, plata in 4 rate, 100 eur fransiza vandalism. Asigurarea casco va acoperi urmatoarele riscuri:avarii, furt total si partial , daune provocate de vandalism, riscuri civile, avarii produse în parcare de autori necunoscuti, substanţe chimice / corozive, daune produse exclusiv suprafetelor vitrate.
- Număr anunț
- DA26005164
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 875,50 RON
- Valoare atribuită
- 875,50 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.