Atribuită Cumpărare directă

Cablu pacient pentru pulsoximetrie-portiune pacient, compatibil cu defibrilatorul tip CORPULS/CORPULUS 3 TOATE PRODUSELE PREZINTA CERTIFICATE DE CALITATE SI CONFORMITATE CONFORM DIRECTIVEI EUROPENE 93/42/CEE Prezinta Aviz Ministerul Sanatatii

Număr anunț
DA26007171
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
32581130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280 RON
Valoare atribuită
2.280 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.280 RON

din 2.280 RON estimat