Atribuită Cumpărare directă

Tiparire carte de Lucia Bibart intitulata "Carte de povesti in care si tu esti" avand format, A5, tipar color, 68 pagini.

Număr anunț
DA26007912
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "A.D. Xenopol" Arad (CUI 3678300)
Furnizor / câștigător
EXCELSIS DRUCK S.R.L. (CUI 39327491)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.730 RON
Valoare atribuită
5.730 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.730 RON

din 5.730 RON estimat