Atribuită Cumpărare directă

GLUCOZA 10% - 500 ML, SOLUTIE RINGER LACTAT INFOMED, CIPRO INF 2 mg/ml - 200ml, SOLUTIE RINGER LACTA

Număr anunț
DA25984438
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692700-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.730,60 RON
Valoare atribuită
19.730,60 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.730,60 RON

din 19.730,60 RON estimat