Atribuită Cumpărare directă

DCI: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA Cutie cu 5 fiole din sticla bruna cu punct de rupere x 10 ml sol. inj./conc. pt. sol. perf. EVER NEURO PHARMA Gmbh

Număr anunț
DA25951906
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33661700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.209 RON
Valoare atribuită
13.209 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.209 RON

din 13.209 RON estimat