Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CARTUŞE – 5 articole: Cartuș Canon PFI-102C, culoare cyan, 130 ml., original Cartuș Canon PFI-102Y, culoare yellow, 130 ml., original - Cartuș Canon PFI-102M, culoare magenta, 130 ml., original Cartuș Canon PFI-102MBK, culoare negru mat, 130 ml., original Cartuș Canon PFI-102BK, culoare negru, 130 ml., original potrivit formularului dvs de propunere tehnica si financiara inregsitrat la sediul Consiliului Judetean Alba sub nr. 15237/07.07.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25963418
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.420 RON
- Valoare atribuită
- 2.420 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.