Atribuită
Cumpărare directă
CARNATI SEMIAFUMATI EXC K KG 2,327 kg 44.38 CIOLAN AF.SEMIDEZ.VID KG KG 1,812 kg 37.98 FRIPT.SPATA PORC KG TAV KG 1,494 kg 24.19 SFECLA ROSIE RO. KG C.I KG 0,920 kg 2.10 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 3 buc 2.46 MARAR RO. LG. C.I LG 3 buc 3.27 LEUSTEAN RO. LG. C.I LG 3 buc 2.73 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 1,540 kg 2.66 MERE ROSII IT KG CI VRAC KG 2,060 kg 12.20 PERE WILLIAMS AR KG.CI VR KG 2,240 kg 15.81 BANANE EC KG C.I VRAC KG 2,700 kg 10.64 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 2,520 kg 3.45 ROSII RO KG VRAC KG 2,100 kg 8.19 MAXIM S ANANAS BUC.565G CV 3 bax 39.60 MERVE TON MAR.ULEI 170G CV 3 buc 18.42 ZUZU LAPTE INTEGRAL 3,5% BU 3 buc 28.32 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 24 buc 26.16 DELACO CASC.DEFAM.FELII 5 BU 3 buc 58.71 PRODLACTA TELEMEA VACA 40 BU 3 buc 24.81 HOCHL.BR.TOP.TR.SMANT140G BU 3 buc 12.66 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 2 buc 28.60 OLYMPIA BORS 1L BU 6 buc 14.34 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 4 buc 23.52 MILLI UNT 82% 200G BU 7 buc 70.00 CREMW PIEPT PUI 2X140 G BU 3 buc 32.46 CAMPIS SUNCA PRAGA FEL.40 BU 1 buc 12.89 SALAM SASESC FEL.100G CRI BU 5 buc 26.84 SUNCA PIEPT PUI FEL.170G BU 2 buc 20.28 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG.CG.K KG 3,892 kg 52.66 PULPE PUI SUP.F.OS F.P.TV KG 2,769 kg 36.44 ALBALACT SMANTANA 20% 200 BU 3 buc 10.20
- Număr anunț
- DA25950562
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 706,97 RON
- Valoare atribuită
- 706,97 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.