Atribuită
Cumpărare directă
1/ ELECTROZI SUPERTIT 2.5X350MM - 12 kg x 12.61 lei 2/ ELECTROZI SUPERTIT 3.2X350MM - 10 kg x 12.61 lei 3/ DISC METAL 125X1.6X22MM - 30 buc x 5.04 lei 4/ PANZA FLEX FIER 230X2,5X22,23MM - 30 buc x 10.92 lei 5/ PLASA FIBRA STICLA 160 G – 200 ml x 2.10 lei 6/ NISIP VRAC - 2.5 mc x 79.83 lei 7/ BANDA MASCARE 45/50 - 2 buc x 9.66 le
- Număr anunț
- DA25958861
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.395,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.395,38 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.