Atribuită
Cumpărare directă
LOT 1 - Pachet materiale necesare lucrărilor de intervenție la drumurile județene – 12 articole: Set burghie 1 - 10 mm - 1 buc; Disc debitare metal 125X1 mm - 50 buc; Lanț pentru drujbă Husqvarna 372XP - 5 buc; Lanț drujbă de mână - 10 buc; Fir motocoasă Ø 2,7 - Ø 3 mm - 5 buc; Pilă ascuțire lanț drujbă - 12 buc; Disc debitare mașină tăiat asfalt 350 mm - 4 buc; Lamă pentru drujbă Husqvarna 372XP - 3 buc; Lamă drujbă de mână - 5 buc; Pânză circular pt. motounealta Husqvarna 545RX - 10 buc; Disc stea pt. motounealta Husqvarna 545RX - 6 buc; Set electrozi supertit 2,5 - 2 buc. In conformitate cu Formularul dvs de propunere tehnică și financiară Lot 1transmis pe adresa de email achizitii@cjalba.ro, înregistrat la Consiliul Județean Alba sub nr. 15411/08.07.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25946924
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.276,87 RON
- Valoare atribuită
- 6.276,87 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.