Atribuită
Cumpărare directă
COND FY 1.5MM ROSU (100M) 1 rola 44,1176 COND FY 1.5MM ALBASTRU (100M) 1 rola 44,12 COND FY 2.5 ROSU (100M) 1 rola 70,25 COND FY 2.5MM NEGRU (100M) 1 rola 70,2521 DOZA APARAT 73X45MM KU68LD/1NA 10 buc 4,03 DOZA DE DERIVATIE ST ROTUNDA 100 08-21002-100 10 buc 2,39 BANDA IZOLATOARE ALB/ALBASTRU/GRI/MARO/NEGRU/ROSU 20M 10 buc 2,70 CIMENT MULTIBAT 40KG 8 buc 20,50 TEAVA APA PE100 D 63 PN10 SDR17 24100630100 200 ml 8,57 DOP FILETAT 2" Z BERG 2 buc 7,6878 GARNITURA CLINGHERIT 3/4 65034 50 buc 0,1849 TEU COMPRES D 63 60510063000 3 buc 38,4874 RACORD COMPRES D 63X2 FE 60310063063 1 buc 12,9706 RACORD COMPRES D 63X2 FI 60410063063 2 buc 12,77
- Număr anunț
- DA25973286
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.376,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.376,84 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.