Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DOTARE LOC DE JOACA CONSTA: COMPLEX DE JOACA CATEL 3 D - COD PRODUS 138 = 1 BUCATA x 43000 lei HINTA LEMN COD 512 = 3BUC x 2690 lei COCOS CU ARC COD 315 =2BUC x 928 lei CATEL CU ARC COD 314=2BUC x 928 lei CALUT CU ARC COD 304= 3BUC x 928 lei CARUSEL CU 4 CAI COD 405=4BUC x 2560 lei BALANSOAR DE LEMN 2 PESR COD 313=3 BUC x 1595 lei TOPOGAN DREPT 2 M CU PLATFORMA METALICA COD202=3BUC x 1750 lei SEZUTURI PENTRU COD 512 = 12 BUC x 130 lei
- Număr anunț
- DA25959324
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.401 RON
- Valoare atribuită
- 79.401 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.